Alpha Class

Sarah

Underwood

Civil Engineering

Laura

Meinecke

Chemical Engineering

Rochelle

Kirzhner

Mechanical Engineering

Rachel

Kurzeja

Biosystems Engineering

Katelyn

Hendrick

Material Science Engineering

Haley

Atkinson

Packaging

Sarah

Galea

Chemical Engineering

Sarah

Janshego

Biosystems Engineering

Laura

Anderson

Civil Engineering

Emily

Young

Packaging

Paige

Crosset

Biosystems Engineering

Olukemi

Mejabi

Mechanical Engineering

Linzy

Pedersen

Civil Engineering

Tiffany

Sherock

Chemical Engineering

Jena

Laur

Biosystems Engineering

Krista

Lueck

Materials Science and Engineering

Mariah

Chulski

Mechanical Engineering

Carissa

Hamlin

Material Science Engineering

Caitlin

Bailey

Mechanical Engineering

Brooke

Forgacs

Mechanical Engineering

Brinn

Cochrane

Mechanical Engineering

Aerin

Klump

Mechanical Engineering

Ayona

Kemet Van Horn 

Information Technology

Beta Class

Sara

Knoedler

Mechanical Engineering

Laura

Bates

Environmental Engineering

Danielle

Durocher

Mechanical Engineering

Kathryn

Capeneka

Civil Engineering

Kacy

Dubey

Packaging

Ashley

Bryan

Packaging

Rachael

Underwood

Chemical Engineering

Carly

Houdek

Chemical Engineering

Abigail

Wulf

Mechanical Engineering

Amanda

Boyd

Mechanical Engineering

Anna

Lausch

Packaging

Angelica

Wilson

Electrical Engineering

Breanna

Earls

Biosystems Engineering

Amelia

Karaba

Mechanical Engineering

Gamma Class

Stephanie

DeJong

Mechanical Engineering

Seirra

Patrick

Civil Engineering

Sarah

Thorwall

Chemical Engineering

Leah

Shaheen

Applied Engineering Sciences

Rachel

Horstman

Mechanical Engineering

Haley

Stoll

Chemical Engineering

Katie

Arends

Mechanical Engineering

Celina

Merhi

Biosystems Engineering

Mariana

Madrigal-Martinez

Biosystems Engineering

Ashley

Brendel

Civil Engineering

Anna

Strong

Civil Engineering

Delta Class

Kelsey

Brazitis

Chemical Engineering

Zoe

Waldbuesser

Materials Science and Engineering

Lauren

Chard

Packaging

Christine

McElwee

Chemical Engineering

Devon

Leasher

Mechanical Engineering

Justice

Schihl

Applied Engineering Sciences

Rachel

Burland

Material Science Engineering

Abigail

Henning

Mechanical Engineering

Ashley

Dodson

Packaging

Epsilon Class

Nadia

Affes

ESS

Lucia

DelVillano

Mechanical Engineering

Sarah

Sonego

Mechanical Engineering

 

Jordyn

Castor

Computer Science

Stephanie

Batshon

Environmental Engineering

Rachelle

Harris

Chemical Engineering

Leah

Iseler

Mechanical Engineering

Kelli

O'Brien

Civil Engineering

Emily

Lister

Chemical Engineering

Natasha

Mital

Mechanical Engineering

Darby

Spiegel

Mechanical Engineering

Ashley

Burkin

Chemical Engineering

Whitney

Mitchell

Computer Science

Maryrose

Jakeway

Mechanical Engineering

Abigail

Livingston

Mechanical Engineering

Allyson

Murray

Packaging

Zeta Class

Madison

Farrell

Applied Engineering Sciences

Rachel

Polus

Computer Science

Emily

Brent

Computer Science

Emily

Donohue

Mechanical Engineering

Lauren

Muncie

Applied Engineering Sciences

Lauren

Woods

Civil Engineering

Hannah

Robar

Biosystems Engineering

Olivia

Tilli

Mechanical Engineering

Amanda

Cook

Undeclared Engineering

Ashley

Wilkey

Mechanical Engineering

Anastasia

Matta

Civil Engineering

Madeline

LaBelle

Biosystems Engineering

 

Maria

Magidsohn

Mechanical Engineering

Jessica

Vedrody

Applied Engineering Sciences

Holly

Gilbert

Chemical Engineering

Caitlynn

Dubie

Mechanical Engineering

Bridget

Bator

Chemical Engineering

Anneka

Hart

Environmental Engineering

Alexandra

Fischer

Civil Engineering

Aubrey

Proctor

Biosystems Engineering

Eta Class

Elaina

Medvedik

Civil Engineering

Shuman

Zhang

Biosystem Engineering

Charlotte

Fung

Civil Engineering

Kayla

Akey

Computer Engineering

Morgan

Burr

Mechanical Engineering

Jennifer

Pendell

Applied Engineering Sciences

Margaret

Arnold

Applied Engineering Sciences

Theta Class

Madison

Ruotolo

Other

Psychology

Shelby

Weber

Computer Engineering

 

Haley

Guffey

Other

Zoology

Rachel

Zywiczynski

Environmental Engineering

 

Kristin

Lauzon

Applied Engineering Sciences

 

Haylee

Quarles

Computer Science

 

Aryn

Thomas

Biosystems Engineering

 

Sydney

Salit

Environmental Engineering

 

Emily

Willis

Biosystems Engineering

 

Samantha

Sagorski

Chemical Engineering

 

Carlie

DelaPaz

Civil Engineering

 

Abby

McQuade

Electrical Engineering

 

Blaire

Izbicki

Computer Science

 

Allyson

Gower

Biosystems Engineering

 

Anna

Gruber

Applied Engineering Sciences

 

 

Iota Class

Erin

Mettler

Mechanical Engineering

Rachel

Grunder

Computer Science

Candace

Latnie

Mechanical Engineering

Carly

Dugan

Mechanical Engineering

Agnes

Ntapara

Electrical Engineering

Angela

Satullo

  Computer Science

Alexandra

Austin

Mechanical Engineering

Amber

Stanek

Civil Engineering

 

Kappa Class

Mikayla

Nitoski

Mechanical Engineering

 

Mindy

Lee

Chemical Engineering

 

Mira

Crain

Mechanical Engineering

 

Lauren

Green

Mechanical Engineering

 

Sidney

Schrand

Electrical Engineering

 

Jessica

Mehall

Biosystems Engineering

 

Madeline

Oesch

Mechanical Engineering

 

Lauren

Mitchell

Chemical Engineering

 

Natalie

McQuade

Computer Engineering

 

Kayla

Gibbs

Mechanical Engineering

 

Paige

Robbins

Environmental Engineering

 

Catherine

Leadbetter

Applied Engineering Sciences

 

Sydnee

Wright

Chemical Engineering

 

Renee

Owen

Mechanical Engineering

 

Shobita

Suresh

Environmental Engineering

 

Mariah

Seybold

Chemical Engineering

 

Maria

Barrios

Biosystems Engineering

 

Emily

Mulrenin

Civil Engineering

 

Brooke

Lanier

Chemical Engineering

 

Abbey

Bugenske

Mechanical Engineering

 

Ana

Butler-Telleria

Environmental Engineering

 

Alexis

Seibold

Other

Environmental Studies & Sustainability

Anna

Schierlinger

Computational Chemistry

 

Anna Mae

Crowley

Mechanical Engineering

 

Allison

Hartman

Civil Engineering

 

Lambda Class

Allyson

Crawford

Human Biology

 

Ava

Ringheisen

Chemical Engineering

Allison

Lollo

Computer Science

Margaret

Ozias

Mechanical Engineering

Kimberly

Romph

Chemical Engineering

Bailee

Droste

Applied Engineering Sciences

Caitlyn

Cavicchiolo

Mechanical Engineering

Elizabeth

Pozza

Aeronautical Management Technology

Hannah

Cavagnetto

Chemical Engineering

Hannah

Boomer

Applied Engineering Sciences

McKenna

Coskie

Chemical Engineering

Alex

Ifkovits

Mechanical Engineering

Mallory

Haig

Biosystems Engineering

Emily

Hoban

Chemical Engineering

Sydney

Brown

Chemical Engineering

Kiara

Rivera

Civil Engineering

Alena

Chapdelaine

Mechanical Engineering

Ewurama

Owusu-Hammond

Electrical Engineering

Meredith

Detweiler

Applied Engineering Sciences

Alexis

Burrows

Applied Engineering Sciences

Ashley

Childers

Biosystems Engineering

Caelen

Malmstrom

Biosystems Engineering

Emily

Loftis

Materials Science and Engineering

Jessica

Lypka

Mechanical Engineering

Antonina

Cinnamond

Applied Engineering Sciences

Meghan

Brown

Mechanical Engineering

Paige

Hartman

 Applied Engineering

Marie Irene

Yayishimiye

Computer Engineering